Інтернет 45 грн в місяць

З 5 липня по 31 серпня 2014 року Укртелеком пропонує новим абонентам домашнього Інтернету підключити тариф «Привабливий» з абонентною платою 45 гривень на місяць.

   Лінійка тарифів безлімітного Інтернет-доступу поповнилася вигідною пропозицією для нових клієнтів — фізичних осіб. Тариф «Привабливий» з щомісячною абонентною платою 45 грн. можна підключити до 31 серпня. Він доступний жителям міст-мільйонників, районних та малих міст і селищ України, що є користувачами фіксованої телефонії Укртелекому не менше 60 календарних днів.

Швидкість Інтернет-доступу становитиме від 0,5 Мбіт/с до 5 Мбіт/с залежно від місця проживання абонента. Плата зазначена з урахуванням ПДВ за 30 календарних днів. Після підключення тариф діятиме на постійній основі.

Нагадуємо, що раніше Укртелеком обновив тарифну лінійку на безлімітний Інтернет-доступ. Оператор пропонує клієнтам вигідні тарифні плани із урахуванням їхньої моделі користування та місця проживання. Укртелеком постійно працює над удосконаленням своїх пропозицій  та розширює географію надання Інтернет-послуг з метою задоволення потреб клієнтів.

   Попередньо можливість підключення послуги безлімітного Інтернета-доступу можна перевірити на сайті оператора чи за телефоном 0-800-506-800 (безкоштовно в межах України з номерів українських операторів).

Інтернет – це Укртелеком!
теги