Нове покриття

У третій декаді жовтня найбільше нових населених пунктів з інтернетом від оператора з’явилося на Вінничині. ОГО. В селах Ворошилівка, Скоморошки, Мухівці і Голубече на привабливих умовах до інтернету вже підключені всі сільради та одна школа. Ведуться роботи з надання доступу до всесвітньої мережі деяким соціальним об’єктам, зокрема школам, бібліотекам.

У Полтавській області фахівці оператора забезпечили доступ до інтернету в селах Лобачі та М’якеньківка, в Житомирській – с. Будичани і на Київщині – с. Нещеров. Також понад 250 осіб зможуть стати клієнтами інтернет-послуг Укртелекому в селі Саксагань у Дніпропетровській області.

На півдні країни продовжує розширюватися покриття в Одеській області. Села Вільне та Лиманське – чергові населені пункти з інтернетом від Укртелекому. Першими клієнтами в них стали сільрада і сільськогосподарський кооператив. Завдяки заздалегідь зробленим заявкам, послуги їм надаватимуться на вигідних умовах.

Після монтажу на Херсонщині обладнання на АТС відразу в трьох селах Великоолександрівського району з’явився доступ до всесвітньої павутини – Новодмитрівці, Старосілля і Довгове. В Новодмитрівці на пільгових умовах однією з перших підключена сільська школа.

Оператор приділяє особливу увагу інтернетизації соціальних об’єктів у невеликих населених пунктах. Поява безлімітного інтернету в місцевої влади, освітніх і медичних установ дозволяє їм вийти на новий рівень розвитку.

Укртелеком продовжить реалізацію своєї стратегії з розширення інтернет-покриття, забезпечуючи максимальну кількість українців безлімітним доступом в мережу.
теги